Czas realizacji i koszty dostawy

Koszt dostawy:

Koszt dostawy zależy od wybranego sposobu dostawy i płatności. 

Koszt dostawy zagranicznej, nie objętej cennikiem ustalamy indywidualnie. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. W przypadku przesyłek wielopaczkowych, ciężkich lub paletowych firma zastrzega sobie prawo do ustalenia indywidualnych kosztów transportu (koszty zostaną uzgodnione z klientem przed realizacją zamówienia).

Czas dostawy:

Czas realizacji zamówienia:

W przypadku towaru standardowego, znajdującego się na magazynie Sprzedającego, realizacja zamówienia następuje najdalej na drugi dzień roboczy od złożenia zamówienia - w przypadku zamówień z opcją płatności: „płatność gotówką przy odbiorze” lub „płatność kartą lub szybki przelew” oraz najdalej na drugi dzień roboczy od zaksięgowania płatności na koncie bankowym Sprzedającego – w przypadku zamówień z opcją płatności „przelew bankowy przed wysyłką”

W przypadku zamówienia produktów oznaczonych na karcie produktu „Na zamówienie” lub przy zamówieniu dużej ilości tej samej rzeczy i braku części tej ilości w magazynie Sprzedającego może on zażądać przed realizacją zamówienia od Kupującego zaliczki w wysokości nie większej niż 50% wartości brutto zamawianych produktów.

W przypadku zamówień wielu rzeczy, z których cześć jest niedostępna w chwili składania zamówienia, Sprzedający skontaktuje się z Kupującym i wspólnie ustalą termin wydania poszczególnych rzeczy.

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Termin realizacji zamówienia podany jest przy każdym produkcie.

Poczta Polska - 2-4 dni robocze po wysłaniu towaru. Kurier- paczki - 1 dzień roboczy po wysłaniu towaru; w przypadku niektórych miejscowości czas dostawy może wynieść 2 dni robocze. Kurier - palety - 1-2 dni robocze po wysłaniu towaru.

Sposoby dostawy: Poczta Polska - paczki.

Kurier UPS, DHL, K-EX, DPD - paczki.

Kurier DHL, PATRON SERVICE - palety.

W przypadku przesyłek paletowych towary dostarczane są pod budynek znajdujący się w adresie dostawy. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki na piętro.

CENNIK DOSTAWY NA TERENIE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

RODZAJ DOSTAWY KOSZT DOSTAWY (PRZEDPŁATA –przelew na konto lub płatność elektroniczna) KOSZT DOSTAWY (PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - przesyłka pobraniowa)
Poczta Polska PRIORYTET (PACZKA – waga od 1 do 5 kg, max. rozmiar 60x50x30 cm) (orientacyjny czas dostawy ok. 2 dni robocze od dnia wysłania paczki) Ceny zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej 13.00-14.50 zł w zależności od wagi przesyłki 15.50-23.50 zł w zależności od wagi przesyłki
Kurier - STANDARD (waga do 30kg, suma wymiarów dł+2 x szer+2 x wys. przesyłki nie może przekraczać 330 cm) (orientacyjny czas dostawy 1-2 dni robocze od dnia nadania przesyłki) 25 zł 30 zł
Kurier - PRZESYŁKA NIESTANDARDOWA (waga do 30 kg, suma wymiarów dł+2 x szer+2 x wys. przesyłki nie może przekraczać 419 cm) (orientacyjny czas dostawy 1-2 dni robocze od dnia nadania przesyłki) 40 zł 45 zł
Kurier - paleta 120x80 cm, wys. do 180 cm (waga do 200 kg) (orientacyjny czas dostawy 1-2 dni robocze od dnia nadania przesyłki) 190 zł BRAK